Sumažinta kaina! Rinkinys HARROWS PRO'S CHOICE Padidinti

Rinkinys HARROWS PRO'S CHOICE

840HREA404

HARROWS Pro`s Choice profesionalus rinkinys.
Rinkinį sudaro:
Smiginio taikinys Official Competition;
Smiginio strėlytės Brass - 6 vnt.;
Ąžuolo spalvos namelis taikiniui su lentelėmis ant durelių rezultatų fiksavimui
Kreidelė ir pašluostė.

Daugiau

79,99€

-20%

99,99€

Papildoma informacija

HARROWS - geriausias pasaulyje žinomas smiginio gamintojas, turintis daugiau nei 40 metų patirtį gaminant smiginio inventorių. Visa HARROWS produkcija yra kuriama, kontroliuojama ir platinama iš Anglijos. Šis gamintojas yra daugelio turnyrų rėmėjas ir bendradarbiauja su smiginio žaidėjais bei fanais visame pasaulyje.

Profesionalus smiginio rinkinys HARROWS Pro`s Choice atitinka tarptautinių varžybų reikalavimus. Į rinkinį įeina taikinys Official Competition, kuris pagamintas iš didelės kompresijos agavos pluošto, kuris suteikia paviršiui šiurkštumo. Šis pluoštas pasižymi dideliu atsparumu drėgmei ir yra ilgaamžiškesnis, be to ištraukus strėlytę, taikinys atgauna pradinę formą, nepalikdamas žymių. Taikinio segmentus skiria aukštos kokybės plieninės vielutės su žemo profilio tvirtinimais. "Buliaus akis" be papildomų tvirtinimų, strėlyčių atšokimų sumažinimui. Taikinys įdėtas į itin tvirtą ąžuolinį namelį, kuris puikiai papuoš jūsų interjerą, bei apsaugos sienas nuo pažeidimų žaidimo metu.

Techninė informacija

Medžiagataikinys - didelės kompresijos agavos pluošto; namelis - ąžuolo spalvos
Varžybiniai išmatavimaiTaip (18“x1“)
DvipusisNe
KomplektacijaTaikinys „Official Competition“, ąžuolo spalvos name su rezultatų lentelėmis ant durelių, kreidelės, pašluostė ir BRASS DARTS strėlyčių rinkinys 2 x 3

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: