Dviratis treniruoklis TOORX BRX-55

512GABRX55

Dviratis treniruoklis Toorx BRX 55 išsiskiria dizainu, stabilumu ir kompaktišku dydžiu. Magnetinė stabdymo sistema su 6 kg apkrovos reguliavimu. Reguliuojamas vairas, horizontaliai ir vertikaliai reguliuojama sėdynė, užtikrina idealią kūno padėtį treniruotės metu.

Daugiau

186,17€

-13%

213,99€

Papildoma informacija

Dviratis treniruoklis Toorx BRX 55 išsiskiria dizainu, stabilumu ir kompaktišku dydžiu. Magnetinė stabdymo sistema su 6 kg apkrovos reguliavimu. Reguliuojamas vairas, horizontaliai ir vertikaliai reguliuojama sėdynė, užtikrina idealią kūno padėtį treniruotės metu. Šis treniruoklis puikus pasirinkimas ieškantiems kompaktiško namų treniruoklio.

Nuo 1954 m. Garlando siekia apjungti pramonės tradicijas su nuolatinėmis renovacijos ir naujovių tendencijomis. Siekdamas geriausiai patenkinti klientų poilsio ir sporto reikalavimus, „Garlando“ vis labiau ėmė plėtoti lyderystę sporto įrangos ir kūno rengybos srityje, pristatydamas naujas produktų linijas ir sukūręs ne vieną prekės ženklą.
Europoje užregistruotas „Garlando“ prekės ženklas „Toorx“ rodo, kad įmonė dar labiau plečia savo akiratį, pradedant nuo namų sporto inventoriaus. „Toorx“ gaminiai pasižymi aukšto lygio dizainu ir konstrukcija, pagamintu Italijoje, ir nuolat tiria inovatyvius sprendimus, kad atitiktų bet kokio tipo vartotojų reikalavimus.
„Toorx“ gaminių asortimentas yra skirtas reikliai visuomenei, taip pat siekiant užtikrinti kainos ir kokybės santykį.

Techninė informacija

Matmenys (I x P x A)91 x 56 x 121 cm
Maksimalus naudotojo svoris100 kg
Pulso matavimasPulso jutikliai rankenose
Smagračio svoris6 kg
Stabdymo sistemaMagnetinė
EkranasLCD
Treniruoklio svoris23 kg

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: